• 1.1.2012 07:28:00
 • Esra TORLAK
Haberi Paylaş

Avrupa'ya Kişiye Özel Kutu İhraç Edecek

2000 yılında kurulan Hasboy Ltd. Sti 2010 yılına kadar özellikle Plastik Üretim makineleri ve otomasyon cihazları konusunda danışmanlık hizmeti veriyor ve BOXARE markası ile kişiye özel aksesuar kutu üretimi yapıyor

Kişilerin üzerinde taşıdıkları aksesuarları pratik kullanımlı ve görseli ilgi çekici halde dizayn edip ürettklerini belirten unvan Muharrem Manav ürün grupları arasında sigara kutu kılıfları, özel kaplamalı cep telefon kılıfları olduğunu söyledi.

Manav; “Kendi imkanlarımız ile yaptığımız araştırmalarda internet üzerinden bazı ihracatlarımız olmuştur. Bunu geniş kapsamda yapabilmek amacı ile Turkishexporter.net üzerinden çalışmalarımızı yoğunlaştırmaya karar verdik. Ürettiğimizin şu anda yüzde 10’u mertebesinde ihracat yapıyoruz. Bunu Turkishexporter.net ile yüzde 50’lerin üzerine çıkarmak niyetindeyiz.”dedi.

Özellikle ürettikleri plastik kutular üzerine kaplama teknikleri konusunda Ar-Ge çalışmaları yürüttüklerini belirten Manav,” Ürünlerin üzerine kaplanan boya ve diğer malzemelerin insan sağlığını tehdit etmeyeceği ve görselliğinin de maksimum amaçlı olacağı malzemeler konusunda araştırmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. “diye konuştu.

Sektörün büyüdüğünü dile getiren Manav, “Ürünlerimizi Hollanda, Finlandiya, İngiltere, Hollanda, Almanya’ya ihraç ediyoruz. Finlandiya ve Hollanda’ya ürünlerimiz öne çıkıyor. Hedefimiz öncelikle tüm Avrupa ve komşu ülkeler.”dedi.

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

İLGİLİ HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
[ihracat][/ihracat]

DÜNDEN KALANLAR
[ihracat][/ihracat]

 

 • BİZE ULAŞIN
 • GERİ BİLDİRİM
  GERİ BİLDİRİM x
  Sizin fikirleriniz her zaman bizler için önemli ve değerlidir. Yapacağınız geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
  Geri Bildirim Konusu :  
  Mail Adresiniz:
  Geri Bildiriminiz:  
  Güvenlik Kodu:  
  8 + 2
  Lütfen tüm alanları doldurunuz.